Hakkımızda

Biz Kimiz

Özel Medsentez Poliklinliği

Çalışan kadınlarımız yoğun iş temposunda, işlerini aksatmamak, izin alamamak gibi nedenlerle, hastanelerde uzun süre gerektiren meme muayenelerini geciktirmekte veya aksatmaktadırlar. Geciken muayeneler sonucunda sorunlar büyümekte, tedavi sıkıntıları ve masrafları artmakta bazen de hayat kayıplarına neden olabilmektedir.

Bu ihtiyaçtan yola çıkarak kurulan merkezimiz, meme ve endokrin muayenelerini ve buna bağlı tetkikleri hızlı, güvenilir, ulaşımı kolay ve nezih bir ortamda gerçekleştirme olanağı sağlamaktadır.

  • Özellikle, meme kanseri konusunda korku ve endişe taşıyarak doktora gelmekte sorun yaşayan hastalarımız, merkezimizde konusunda uzman personel tarafından güler yüzle karşılanmaktadır.
  • Randevu sistemi sayesinde uzun süre beklemek zorunda kalmadan doktora ve radyolojik incelemeye erişim sağlanmaktadır.
  • Meme ve tiroid kontrollerinde muayenenin ardından gerekli görülmesi halinde aynı gün içerisinde tanı konmaya yönelik ince veya kalın iğne biyopsi işlemleri ağrısız olarak gerçekleştirilmektedir.
  • Hastalarımızın kan-idrar ve mikrobiyolojik incelemeleri ile patoloji sonuçlarının değerlendirmesi, merkezimizde anlaşmalı laboratuvarımız kanalı ile titizlikle yapılmaktadır.
  • Merkezimizde uzman doktor ve hemşire tarafından tüm kadınlara meme sağlığıkendi kendine muayene konusunda destek ve eğitim verilmekte, bu eğitimler sıklıkla güncellenmektedir.
  • Şehir merkezinde yer alan polikliniğimize, tüm toplu taşım araçları ve özel taşıtınız ile kolayca ulaşım sağlanmaktadır. Polikliniğimize ait açık ve kapalı otopark yeri bulunmaktadır.

aklınıza takılanlar mı var?

irtibat için: +90 (312) 428 18 28

iletişim

Medsentez Kadromuz